Pc Oyun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pc Oyun

09/09/08'den beri

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» The Godfather Crack (Arabadan İniyor,Fare sorunu kalkıyor
Temel Dursun 2 - Sayfa 3 EmptyPaz Nis. 05, 2015 9:49 am tarafından yenihesap1

» Uefa Champions League 06-07 +Tek Link+TR Yama
Temel Dursun 2 - Sayfa 3 EmptyPaz Haz. 02, 2013 3:24 pm tarafından evilswiss

» Amerikan Güreşi WCW
Temel Dursun 2 - Sayfa 3 EmptyPtsi Şub. 04, 2013 6:49 pm tarafından erkamgun

» GTA San Andreas Tokyo Drift
Temel Dursun 2 - Sayfa 3 EmptyPtsi Şub. 04, 2013 6:47 pm tarafından erkamgun

» Pes 2007
Temel Dursun 2 - Sayfa 3 EmptyPtsi Şub. 04, 2013 6:46 pm tarafından erkamgun

» GTA Antalya City v1.0
Temel Dursun 2 - Sayfa 3 EmptyPaz Ocak 23, 2011 1:34 pm tarafından cakal_nuri

» Need For Speed II - Special Edition
Temel Dursun 2 - Sayfa 3 EmptyPerş. Kas. 25, 2010 6:36 pm tarafından dexterayhan

» Swat 4
Temel Dursun 2 - Sayfa 3 EmptyPtsi Kas. 08, 2010 3:09 am tarafından buketim1234

» French Street Racing İndir
Temel Dursun 2 - Sayfa 3 EmptyPtsi Kas. 08, 2010 3:07 am tarafından buketim1234

Oyun İndir
Site Saati
Bilgisayar Fİyatları
Denediniz mi ?
Bunu İndirdiniz mi ?
Bunu Denediniz mi ?
Need For
MountBlade
Türk Yapımı
Reklam Alanı

Temel Dursun 2

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
Yazar Mesaj
ByCemal
S.moderatör
S.moderatör
ByCemal

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 06/10/08 Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 184 Nerden Nerden :

Temel Dursun 2 - Sayfa 3 Vide
MesajKonu: Geri: Temel Dursun 2   Temel Dursun 2 - Sayfa 3 EmptyPtsi Ekim 06, 2008 11:09 pm

ulaaa
temel bigün hastaneye gitmiş doktora sormuş ne oldu bana demiş. doktoor sen hamilesin uşağım demiş .temel bunu üzerinee

---ulaa fadime ne kadar söleim sevüişirken üüstüme çıkma diyee SmileSmileSmile
ByCemal
S.moderatör
S.moderatör
ByCemal

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 06/10/08 Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 184 Nerden Nerden :

MesajKonu: Geri: Temel Dursun 2   Temel Dursun 2 - Sayfa 3 EmptyPtsi Ekim 06, 2008 11:09 pm

KOMUTANA KARŞILIK
TEMEL ASKER OLMUŞ.BİR GÜN YEMEĞİNDEN KUM ÇIKMIŞ.KOMUTANA GİDİP YEMEĞİMDEN KUM ÇIKTI DEMİŞ.KOMUTAN SEN BURAYA YEMEK SEÇMEYE Mİ GELDİN DEMİŞ.TEMEL BİZ BURAYA VATAN TOPRAĞI YEMEYEDE GELMEDİK DEMİŞ.
ByCemal
S.moderatör
S.moderatör
ByCemal

Erkek

DÖNMEK
Birgün temel arabayla yuvarkak bir yerde dönüp duruyormuş dursun bağırarak sormuş temel sürekli neden dönüyorsun ula demiş temel sinyal takıldı ondan dönüyorum demiş...
ByCemal
S.moderatör
S.moderatör
ByCemal

Erkek

siyırdıda geçti
temel ile papağan maça gidecekermiş temelin işi çıkmış dursun ile gitmişler.maçta herkes salak diye bağırmış.papağanda bunu ezberlemiş salak salak demeye başlamış.sonra futbolcunun biri kaleye top atmış. sıyırıp geçmiş.herkes sıyırdıda geçti demiş.papağan bunuda ezberlemiş.yukarıdan uçak geçmiş.benzini bitip sağanın ortasına düşmüş.herkes benzini bitti stop demiş.papağan bunuda ezberlemiş eve gelmişler papağan hizmetçiye salak demiş. hizmetçi terliği atmış sıyırmış.papağan sıyırdıda geçti demiş.sonra kadın bayılmış.papağan benzini bitti stop etti demiş.
ByCemal
S.moderatör
S.moderatör
ByCemal

Erkek

MesajKonu: Geri: Temel Dursun 2   Temel Dursun 2 - Sayfa 3 EmptyPtsi Ekim 06, 2008 11:10 pm

mor göz
adammın biri onuncu kattan oda istemiş.danışmanda o odada mor göz var demiş. adam bişe olmaz demiş.odasına çıkmış.banyosunu yapıp televizyon karşısına geçmiş.bir ses duymuş beeeennnnn mooooooorrrrrrrr ggggööööööööözzzzzzz
adam pencereden aşağı atlamış.sonra temel gelmiş.oda onuncu kattan oda istemiş.danışmanda o odada mor göz var demiş.temel bana bişe olmaz demiş.temelde banyosunu yapıp televizyon karşısına geçmiş.sonra bir ses duymuş.bbbeeeeeennnn mooooorrrrr gööööözzzzzz
demiş.temelde gelirsem öteki gözünüde ben patlatırım demiş.
ByCemal
S.moderatör
S.moderatör
ByCemal

Erkek

MesajKonu: Geri: Temel Dursun 2   Temel Dursun 2 - Sayfa 3 EmptyPtsi Ekim 06, 2008 11:10 pm

tuvalet
bir gün temel istanbula gider.bir an tuvaleti gelir ve tuvalete gider.adam tuvalet paralıdır der.temelin parası olmadığı için düşünür ve bir bebek bulur bebeğin altından bezini çıkarıp kendisi tuveletini yapar.ertesi gün gazete manşetlerinde flaş flaş flaş 5 kilo bebek 10 kilo sıçtı diye yazar.
ByCemal
S.moderatör
S.moderatör
ByCemal

Erkek

TEMEL İN ŞAKAŞI
Temel birgün kahvede otururken içeri bir adam girmiş ve burda dursun diye biri varmı? diye sormuş ve temel kalkmış adam temel in ağzını burnunu kırmış temel hastanalik olmuş ve arkadaşları sormuş temel niye böyle birşey yaptın
diye temel:çaktırmayın şaka yaptım
ByCemal
S.moderatör
S.moderatör
ByCemal

Erkek

delidir ne yapsa yeridir
Temel'le Dursun bir gün kuş avına çıkmışlar Dursun yakınmış ah ah hicbirşey yakalayamadık Temel: bence köpeği daha yukarıya atmalıyız.

(anlamayana sivri sinek saz anlamayana davul zurna az)
ByCemal
S.moderatör
S.moderatör
ByCemal

Erkek

TEMEL GICIKLIĞI
TEMEL BİR GÜN ECZANEYE GİRMİŞ TAVUK VARMİ HEMŞERİM DEMİŞ ECZACI:KARDEŞİM TAVUK OLMAZ BURDA BAK İLAÇ SATAYRUK DEMİŞ
TEMEL ERTESİ GÜN TEKRAR GİDİP TAVUK VAR MI DEMİŞ ECZACI :LA OĞLUM BENİM BAŞIMI BELAYA SOKMA YOK OLMAZ BURDA DEMİŞ TEMEL NE KIZAYSIN MADEM YOKTU SENDE CAMA YAZ BURDA TAVUK YOKTUR DİYE DEMİŞ ADAM KOCA ECZANEYE YAZMIŞ BURDA TAVUK YOKTUR DİYE...
TEMEL ERTESİ GÜN GELMİŞ TAVUK NE ZAMAN GELCAK HEMŞERİM DEMİŞ
ByCemal
S.moderatör
S.moderatör
ByCemal

Erkek

MesajKonu: Geri: Temel Dursun 2   Temel Dursun 2 - Sayfa 3 EmptyPtsi Ekim 06, 2008 11:11 pm

gözlük
temel bir gün gözlükçüye gidip gözlük ister adam ne gözlüğü istiyosun diye sorar.temel ben okuyup yazamıyorum der adamda anladım sen yakın gözlük istiyosun der.temel bütün gözlükleri denemiş ama temel gene okuyup yazamıyomuş adamda sen okuma yazma bildiğinden emin misin demiş.temelde yoooo bilmek şartmı ki demiş.
ByCemal
S.moderatör
S.moderatör
ByCemal

Erkek

MesajKonu: Geri: Temel Dursun 2   Temel Dursun 2 - Sayfa 3 EmptyPtsi Ekim 06, 2008 11:11 pm

barmen
temel bir otele yerleşmiş.ilk gece bara inmiş ve 3 tane içki istemiş.her gece 3 tane içki istiyorumuş.sonunda barmen merak edip neden her gece 3 tane istediğini sormuş.temelde:
''biz 3 kardeş iduk ve üçümüzde farklı ülkelere dağıldik.birbirimizin yerinede içeriz.''demiş.
temel ondan sonraki gece barmenden 2 tane içki istemiş.barmen:
''başınız sağolsun.2 tane istediğinize göre kardeşlerinizden biri öldü.''demiş.
temel ise:
''yok!sadece ben içkiyi bıraktım!''
ByCemal
S.moderatör
S.moderatör
ByCemal

Erkek

temel ve komutanı
Komutanı Temel'e sormuş:
islamın şartı kaçtır.
Temel 40 tur demiş.Komutanı Temel'e tokat atmış.
Temel'in ağzı, burnu kan için de kalmış.
Komutan:"Yıkıl karşımdan"demiş.Temel dışarı çıkmış.
Dursun sormuş:Ne bu halin?
Temel:Komutan islamın şartı kaçtır?diye sordu demiş.
Bende 40 tur dedum
Dursun:islamın şartı hiç kırk olur mu?5 tur.demiş.
temel:kırkı kabul etmeyen hiç 5'i kabul edermi demiş.
ByCemal
S.moderatör
S.moderatör
ByCemal

Erkek

NE ZAMAN İNECEĞUK
TEMEL İLE DURSUN BİR YERE GİDİYORLARMIŞ ŞOFÖR"LEVENT-FATİH-EYÜP"DİYORMUŞ.DURSUN SIKILMIŞ VE TEMELE DEMİŞKİ"ULA TEMEL NE ZAMAN İNECEĞUK"TEMEL DE DEMİŞKİ"ÇATLAMA ULA İSMİMUZ OKUNSUN İNERUK DAA"...Smile))
ByCemal
S.moderatör
S.moderatör
ByCemal

Erkek

Küçük Fadime
fadime birgün babasi temele küçüklüğü hakkında herşeyi sorar
son olarak sorar:
baba, annemle sen balayındayken ben nerdeydim?
temel uzun uzun düşünür ve şöyle der:
giderken benimle gelirken annenleydin
ByCemal
S.moderatör
S.moderatör
ByCemal

Erkek

panam
birgün temel almanyadan türkiyeye gelecekmiş.oğlunu aramaş:
haçen oğlum ben türkiyeye geleceum da..gelip beni uçaktan alasın da...
oğluda uçağın adını sorar baba han gi uçak la geleysin da baba : panam la geleyüm da der.
oğluanlayamaz.neyle baba?
panam la oğlum...
baba yine anlamadım. şunu bir kodlayı ver der...
babası da derki:pancarın pan'ı ananın .....der..........
ByCemal
S.moderatör
S.moderatör
ByCemal

Erkek

MesajKonu: Geri: Temel Dursun 2   Temel Dursun 2 - Sayfa 3 EmptyPtsi Ekim 06, 2008 11:12 pm

yamyamlar
bir gün temel ile dursun adada geziniyorlarmış. birden bire karşılarına yamyamlar çıkmış.dursunla temel ne yapacağını şaşımışlar bakmışlar ki karşında ağaç var hemen ağaça çıkmış dursun aşağıda temel kalmış. yamyamlar gelip temeli dövmüşler genebirgün temelle dursun gezinirkenyamyamlar çukmış ağaç görmüşler hızla konuş dusun ağaça çıkmış temel aşağıda kalmış gene temeli dövmüşler. ertesi gün gezenirken temelle dursun. temel düşünmüş taşınmış demişi bu sefer hızla konuş ağaça ben çıkacam demiş bu seferde temel ağaçta dursun aşağıda kalmış.yamyamlar demşlerki hep aşağıdakini dövüyoz birazda yukarıdakini dövelim demişler
ByCemal
S.moderatör
S.moderatör
ByCemal

Erkek

MesajKonu: Geri: Temel Dursun 2   Temel Dursun 2 - Sayfa 3 EmptyPtsi Ekim 06, 2008 11:12 pm

işte temel ve zeka gücü
temel fransız ve ingiliz 6 yıl hapse girerler 6 yıl hapisi yer ve çıkarlar çıktıklarında nerede kalacaklarını aralarında tartışırken fransız atılır:

-benim 6 bin katlı binam var isterseniz oaraya gidelim

ingiliz:

-benimde 850 bin katlı binam var isterseniz oraya gidelim demiş

temel:

-haçen uşaklar kavga edeysuz ama benim bir binam var hapse girmeden önce aşagı tükürdüm hala yere düşmedi demiş Smile)
ByCemal
S.moderatör
S.moderatör
ByCemal

Erkek

vasiyetini değiştirmiş
Aşırı derece de duyma özürlü olan Temel dede yi dükkana çağıran tezgahtar,dışardan hiç farkedilmeyen bir duyma cihazını kulağına yerleştirdi.Bir hafta sonra Temel dede,yeniden dükkandaydı.
Tezgahtar, ''nasıl?''dedi,''Kulak cihazı iyi çalışıyor mu?''
-Harika! dedi Temel dedi...
-Umarım ailenizde mutlu olmuştur,dedi satıcı...
-Onların haberi bile yok,dediTemel dede,Bu aleti taktığımdan bu yana vasiyetimi iki kez değiştirdim
ByCemal
S.moderatör
S.moderatör
ByCemal

Erkek

FELAKET HABERİ
Gurbette çalışan iki Karadenizli den biri izinden dönmüş,hemşerisine memleketten haberler veriyordu.
-Memlekete kar yağdı;kurtlar,çakallarköye indi!deyince araların da şu söyleşi geçti:
-Bir zarar verdiler mi?
-Sizin cil horozu çakal kaptı!
-Peki,Karabaş neredeymiş?
-Eşek Karabaş ı tekmeyle öldürmüş!
-Eşek değirmen de değil miydi?
-Değirmenden babanın tabutunu getirmişti!
-Uy babam öldü mü?
-Öldü ya...Ananın ölümüne dayanamadı da!
-Ah anam ah o da mı öldü?Desene ocağım söndü.Evim boş kaldı.
-Hayır,boş kalmadı.O da yangın da yandı,kül oldu
ByCemal
S.moderatör
S.moderatör
ByCemal

Erkek

uçağa binmişler
temel ile dursun birgün uçağa binmişler:
temel dursuna demiş ki:ula dursun uçağa binince hakkatende insanlar karınca gibi görünüyo demiş.dursunda ula salak zaten onlar karınca demiş daha uçak hareket etmedi demiş.
ByCemal
S.moderatör
S.moderatör
ByCemal

Erkek

MesajKonu: Geri: Temel Dursun 2   Temel Dursun 2 - Sayfa 3 EmptyPtsi Ekim 06, 2008 11:13 pm

temel ile dursun
temel ile dursun iyice yaşlanmışlar neyse dursun ölüm döşeğine düşmüş temel dursuna demişki la dursun öbür dünyada futbol oynaniymi oynanmiymi bana haber et demiş neyse aradan 6 ay geçmiş dursun temelin rüyasına girmiş temele demişki la temel sana bir iyi bir kötü haberim var iyi olani öbür dünyada futbol oynaniyiy kötüsü ise haftaya maçımız var kaledede sensin.....)))
YöNeTicİ
Admin
Admin
YöNeTicİ

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 09/09/08 Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 583 Nerden Nerden : İstanbul

MesajKonu: Geri: Temel Dursun 2   Temel Dursun 2 - Sayfa 3 EmptyÇarş. Ekim 08, 2008 6:21 pm

çok süper çalışma sağol
https://pcoyun.yetkinforum.com

Temel Dursun 2

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
3 sayfadaki 3 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3