Pc Oyun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pc Oyun

09/09/08'den beri

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» The Godfather Crack (Arabadan İniyor,Fare sorunu kalkıyor
Avcı Fıkraları EmptyPaz Nis. 05, 2015 9:49 am tarafından yenihesap1

» Uefa Champions League 06-07 +Tek Link+TR Yama
Avcı Fıkraları EmptyPaz Haz. 02, 2013 3:24 pm tarafından evilswiss

» Amerikan Güreşi WCW
Avcı Fıkraları EmptyPtsi Şub. 04, 2013 6:49 pm tarafından erkamgun

» GTA San Andreas Tokyo Drift
Avcı Fıkraları EmptyPtsi Şub. 04, 2013 6:47 pm tarafından erkamgun

» Pes 2007
Avcı Fıkraları EmptyPtsi Şub. 04, 2013 6:46 pm tarafından erkamgun

» GTA Antalya City v1.0
Avcı Fıkraları EmptyPaz Ocak 23, 2011 1:34 pm tarafından cakal_nuri

» Need For Speed II - Special Edition
Avcı Fıkraları EmptyPerş. Kas. 25, 2010 6:36 pm tarafından dexterayhan

» Swat 4
Avcı Fıkraları EmptyPtsi Kas. 08, 2010 3:09 am tarafından buketim1234

» French Street Racing İndir
Avcı Fıkraları EmptyPtsi Kas. 08, 2010 3:07 am tarafından buketim1234

Oyun İndir
Site Saati
Bilgisayar Fİyatları
Denediniz mi ?
Bunu İndirdiniz mi ?
Bunu Denediniz mi ?
Need For
MountBlade
Türk Yapımı
Reklam Alanı

Avcı Fıkraları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
ByCemal
S.moderatör
S.moderatör
ByCemal

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 06/10/08 Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 184 Nerden Nerden :

Avcı Fıkraları Vide
MesajKonu: Avcı Fıkraları   Avcı Fıkraları EmptySalı Ekim 07, 2008 10:43 am

Avcımısın İbnemisin
Avcımız avlanmaya cikar daga tepeye.. bir bakar ki bir ayı karsisinda.. ceker tufegini atesler ama tufek tutukluk yapar.. napsin, kacmaya baslar, ayi da pesinde.. ayi yakalar bunu, bir guzel becerir.. avcimiz hirs yapar oldurecektir illa ki bu ayiyi.. bir muddet sonra bir daha gorur ayiyi, ceker tufegi, basar tetigi yine tutukluk yapar, bizimki kacar, ayi pesinde, yakalar ayi bunu bir daha becerir.. avcimiz iyice hirslanmistir illa ki vuracaktir bunu, takilir ayinin pesine, gorur, ceker tufegi basar tetige yine tutukluk yapar, ayi bunu bir daha yakalar bir daha becerir.. bu olaylar tekrarlanir gun boyunca..
Artik avcinin dayanacak gucu kalmamistir, hayat meselesi olmustur bu, son bir defa daha bakar ayi karsisinda ceker tufegi basar tetige ve yine tutukluk yapar.. ayi yakalar bunu ve der ki :
- ya kardesim avci misin ibne misin
ByCemal
S.moderatör
S.moderatör
ByCemal

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 06/10/08 Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 184 Nerden Nerden :

Avcı Fıkraları Vide
MesajKonu: Geri: Avcı Fıkraları   Avcı Fıkraları EmptySalı Ekim 07, 2008 10:43 am

Cenazeden sonra
Adamın biri en iyi arkadaşının karısının cenazesine gitmiş. Cenazede bir bakmış tabutun üzerinde bir olta. Cenaze merasiminden hemen sonra taziyetlerini bildirmek üzere arkadaşının yanına gitmiş. Baş sağlığı diledikten sonra, - Tabutun üzerinde bir olta gördüm... Her halde eşinle ilgili özel bir anısı vardı? diye sormuş. Adamda : - Yooo, cenazeden sonra balığa gidicem de.. diye cevap vermiş..
ByCemal
S.moderatör
S.moderatör
ByCemal

Erkek

Avcı Fıkraları Vide
MesajKonu: Geri: Avcı Fıkraları   Avcı Fıkraları EmptySalı Ekim 07, 2008 10:44 am

Avlanmak Yasak
Bir cift , gol kiyisina tatile gider..
Golde bazi bolumlerde balik avlamak yasaktir...
Koca yasak olmayan bolumlerde avlanarak , kadin da kitap okuyarak gunlerin gecirmektedirler. Derken bir gun adam balik avlamaktan gelir ve ogleden sonra kestirmek uzere odasina cekilir. Kadinin cani sikilir ve botla golde bir gezinti yapmaya karar verir. Bu gezinti umdugu gibi gitmez ve botun hakimitiyetini yitirir. Bot gol uzerinde serbsetce dolasmaya baslar. Kadin da yapacak bir sey olmadigi icin cikarip kitabini okumaya baslar. Derken devriyeye cikmis olan serif kadini gorur ve yanina yanasir..
"Hanfendi burada ne yapiyorsunuz?"
"Gormuyormusunuz kitap okuyorum."
"Ama bu bolgede balik avlamak yasaktir."
"Zaten ben de balik avlamiyorum"
"Ama gerekli butun ekipmana sahipsiniz, sanirim sizi karakola goturup ceza kesmem gerekiyor."
"Eger boyle bir sey yaparsaniz ben de bana tecavuz ettiginiz soylerim."
"Size dokunmadim bile..!!"
"Ama gerekli tum ekipmana sahipsiniz, degil mi?"
ByCemal
S.moderatör
S.moderatör
ByCemal

Erkek

Avcı Fıkraları Vide
MesajKonu: Geri: Avcı Fıkraları   Avcı Fıkraları EmptySalı Ekim 07, 2008 10:44 am

Tamamdır
İskoçyada iki avcı ava çıkarlar.Yürüme esnasında avcılardan biri yere düşer ve hareketsiz olarak yatar.Bunu gören arkadaşı hemen yanına gelir bakarki arkadaşı nefes almıyor,gözlerin deki ferin de
kaybolduğunu farkeder ve hemen acil sevisi arar.Arkadaşım öldü,der neyapmam gerekir diye sorar.Telefonun ucundaki ses:
-"Sakin olun ben size yardım edebilirim ama önce arkadaşının öldüğünden emin olmamız gerek"
der,ve birkaç saniye sessizlikten sonra bir el silah sesi duyulur.Sonra:

-"Tamam şimdi ne yapacağım"
ByCemal
S.moderatör
S.moderatör
ByCemal

Erkek

Avcı Fıkraları Vide

Senden Hızlı Koşsam Yeter
Bir Amerikali ile Japon safari'ye çıkmışlar. Her ikisi de son teknolojik silahlarıda birbirlerine nazire yapmak için yanlarına almışlar. Derken uzakta bir aslan görünmüş. Amerikalı lazer tüfeğini doğrultmuş ve aslana ateş etmiş. Ama karavana. Hemen Japon uydudan yönlendirmeli tüfeğini doğrultup ateş etmiş. Fakat o da karavana. Aslan bizimkileri farkedince üzerlerine doğru gelmeye başlamış. Amerikalı bir yudum viski içip acı sonu beklemeye başlamış. Japon hemen botlarını çıkarıp spor ayakkabılarını giymeye başlamış. Amerikalı sormuş :
-Ne o, aslandan hizlı mı koşacaksın ?
-Yoo, senden hızlı koşsam yeter.
ByCemal
S.moderatör
S.moderatör
ByCemal

Erkek

Avcı Fıkraları Vide

AYI NEDEN KAYIP DÜŞTÜ?
Adamın biri avcı arkadaşına anlatır: Birgün çok yorulmuştum, oturdum. Ayının o sıcak nefesini ensemde hissetmezmiyim.Derken ayının ayağı kayıp düştü. Ayının gittiğini sandım oturdum. Ayının sıcak nefesi ensemde. Ayağı kayıp düştü yine. Avcı arkadaşı; Ayıptır söylemesi ben o olayları yaşasaydım altıma ederdim. Adam; Ayının ayağı nasıl kayıp düştü sanıyosun?
ByCemal
S.moderatör
S.moderatör
ByCemal

Erkek

Avcı Fıkraları Vide

Canavar
Avcı avlanmaya çıkmış.Önüne küçük bir kovuk çıkmış avcı demiş ki,bu kesin tavşan kovuğu demiş yatmış yere ve tavşan çıkmış tavşanı vurmuş.Biraz gittikten sonra biraz daha büyük bir delik çıkmış avcı demiş ki,bu kesin tilki deliği yatmış yere tilki çıkmış vurmuş.Yüz metre gittikten sonra biraz daha büyük bir mağara çıkmış karşısına avcı demiş ki bu kesin ayı deliği yatmış yere gerçektende ayı çıkmış ve vurmuş.İki yüz metre sonra biraz daha büyük bir delik çıkmış karşısına avcı düşünmüş düşünmüş bu hayvanın ne olduğunu bilememiş ,galiba canavar demiş neyse yatmış yere oysa ki tren deliğiymiş
ByCemal
S.moderatör
S.moderatör
ByCemal

Erkek

Avcı Fıkraları Vide
MesajKonu: Geri: Avcı Fıkraları   Avcı Fıkraları EmptySalı Ekim 07, 2008 10:45 am

ayşe teyze
Diyarbakırda terörüstler bir mezrayı basmışlar. bastıkları evin içerisinde bir karı ve koca bulunuyordu. terörüstlerden biri kadına senin adın ne diye sormuş. Kadında benim adım ayşe demiş, terörüst benim anamın adıda ayşe demiş seni affediyorum. kocasına sormuşlar senin adın ne . beni adım ahmet ama bana kahvede ayşe teyze derler demiş.haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Avcı Fıkraları

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası