Pc Oyun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pc Oyun

09/09/08'den beri

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» The Godfather Crack (Arabadan İniyor,Fare sorunu kalkıyor
Temel Dursun 2 - Sayfa 2 EmptyPaz Nis. 05, 2015 9:49 am tarafından yenihesap1

» Uefa Champions League 06-07 +Tek Link+TR Yama
Temel Dursun 2 - Sayfa 2 EmptyPaz Haz. 02, 2013 3:24 pm tarafından evilswiss

» Amerikan Güreşi WCW
Temel Dursun 2 - Sayfa 2 EmptyPtsi Şub. 04, 2013 6:49 pm tarafından erkamgun

» GTA San Andreas Tokyo Drift
Temel Dursun 2 - Sayfa 2 EmptyPtsi Şub. 04, 2013 6:47 pm tarafından erkamgun

» Pes 2007
Temel Dursun 2 - Sayfa 2 EmptyPtsi Şub. 04, 2013 6:46 pm tarafından erkamgun

» GTA Antalya City v1.0
Temel Dursun 2 - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 23, 2011 1:34 pm tarafından cakal_nuri

» Need For Speed II - Special Edition
Temel Dursun 2 - Sayfa 2 EmptyPerş. Kas. 25, 2010 6:36 pm tarafından dexterayhan

» Swat 4
Temel Dursun 2 - Sayfa 2 EmptyPtsi Kas. 08, 2010 3:09 am tarafından buketim1234

» French Street Racing İndir
Temel Dursun 2 - Sayfa 2 EmptyPtsi Kas. 08, 2010 3:07 am tarafından buketim1234

Oyun İndir
Site Saati
Bilgisayar Fİyatları
Denediniz mi ?
Bunu İndirdiniz mi ?
Bunu Denediniz mi ?
Need For
MountBlade
Türk Yapımı
Reklam Alanı

Temel Dursun 2

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
Yazar Mesaj
ByCemal
S.moderatör
S.moderatör
ByCemal

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 06/10/08 Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 184 Nerden Nerden :

Temel Dursun 2 - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: Temel Dursun 2   Temel Dursun 2 - Sayfa 2 EmptyPtsi Ekim 06, 2008 11:04 pm

Cukur
Bir gun temel ile dursunbir yere gidiyorlarmis ve onlerine hic bakmadan bir cukura duserler ve o cukur dan cikmayi bakarlar ama cikamazlarmis ve aksam olmus temel "ULA DURSUN BEN BI DEFA DAHA DAHA DENEYIP CIKAR SAM IYI CIKMASAM EVE GIDICEM CUNKU KARIM BENI EVDE BEKLER DA"hahahahahaha
ByCemal
S.moderatör
S.moderatör
ByCemal

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 06/10/08 Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 184 Nerden Nerden :

MesajKonu: Geri: Temel Dursun 2   Temel Dursun 2 - Sayfa 2 EmptyPtsi Ekim 06, 2008 11:04 pm

TEMEL İLE DURSUN
Birgün temel ile dursun arabayla geziyorlarmış.Temel Dursuna bir bak bakayrum arabanın sinyallaru çalişirmu.Dursun bakmış ve şöyle demiş.Bir çalişayi bir çalişmayi bir çalişayi bir çalişmayi.
ByCemal
S.moderatör
S.moderatör
ByCemal

Erkek

benide....... diye korktum
temel bir gün dursunun evine kalmaya gider dursunun evide tek odalıdır ikide karısı vardır

akşam olur yatarlar dursun karıın tekine kalk buzdolabını aç temel uyumuşmu bak sonra yanıma gel
karısı buzdolabını açar temele bakar temel uyumuş gelir dursunun yanına dursun bi güzel becerir karıyı

aradan yarım saat falan geçer dursun öbür karısına kal buzdolabını aç temel uyumuşmu bak sonra yanıma gel der
karısı buzdolabını açr temele bakar uyumuş
dursunun yanına gelir dursun bunuda bi güzel becerir

sabah olur dursun temele sorar nasıl temel iyi uyudunmu uyudumda bi ara çoksusadım

dursun kalkıp içseydin ya içecektimde sen dolabı açan herkezi becerdin benide becerirsin diye kortum ondan içemedim
ByCemal
S.moderatör
S.moderatör
ByCemal

Erkek

MesajKonu: Geri: Temel Dursun 2   Temel Dursun 2 - Sayfa 2 EmptyPtsi Ekim 06, 2008 11:05 pm

TEMEL VE KARISI...
Temel karisiyla yemek yiyormus.karisi böyle güzel bi patatez yemegi yapmis.simdi Temelde nekadar sicak oldugunu ilkbasta fark etmemis.Bu agzini iyice doldurmus, sonra patatezlerin nekadar sicak oldunu fark edince agzindan cikari vermis ve karisina sormuski:"Karicigim, ben bunlari agzimdan cikarsam ayip olurmu?cok sicakti da ondan..."Karisi: "E sen zaten cikarmissin daha ne soruyorsun?"Temelde demiski:"Napim askim, agzim doluyken konusamiyorum!"
ByCemal
S.moderatör
S.moderatör
ByCemal

Erkek

MesajKonu: Geri: Temel Dursun 2   Temel Dursun 2 - Sayfa 2 EmptyPtsi Ekim 06, 2008 11:05 pm

TEMELİN LAKABI
Temele ağası lakap olarak eşek lakabını takmış.Herkes eşek geldi eşek gitti diye konuşurlarmış.Dursun bunu duymuş ve git ağaya lakabını değiştirsin demiş.Temel gitmiş gelmiş.Dursun sormuş Temel sıpa lakabını taktı demiş. Dursun vay başıma gelenler sen büyür yine eşek olursun demiş.
ByCemal
S.moderatör
S.moderatör
ByCemal

Erkek

temel ile ölüm
Temel bir gün kendini öldürmeye karar vermiş,
sabah olunca tepedeki çam ağacına gidip
kendini asmaya çalışıyormuş;
tarlada çalışan köylüler bunu görüp yanına gitmişler,
temel niye kendini ağaca bacağından asıyorsun demişler.
Temel ise boğazdan asınca nefes alamiyoriym daaa
köylü kahkahaya boğulmuş.
ByCemal
S.moderatör
S.moderatör
ByCemal

Erkek

temel
temel, yeni ehliyet almış yolda gidiyormuş. gündüz yolda giderken yolun ortasın daki bir direge çarpmış, sıkışıp kalmış herkez başına toplanmış trafik polisi de gelmiş. beyfendi nasılsınız iyimisiniz? iyiyim iyi o zaman isminizi söyleyin de karınıza haber verelim gerek yok. karım ismimi bilir.
ByCemal
S.moderatör
S.moderatör
ByCemal

Erkek

ÜSTÜNÜ ETME
Temel, Almanya dan gelen arkadaşı Dursunu lokantaya götürür. garsona baa bir kuru fasulye, pilav, üstüne de et, der Dursun Baa da aynısından ama üstüne etme
ByCemal
S.moderatör
S.moderatör
ByCemal

Erkek

MesajKonu: Geri: Temel Dursun 2   Temel Dursun 2 - Sayfa 2 EmptyPtsi Ekim 06, 2008 11:06 pm

OKUL
TEMEL KÜÇÜKKEN DURSUNLA KAVGA EDER ÖĞRETMEN ADLARINIZI TAHTAYA 100 KEZ YAZIN DER TEMEL AMA ÖĞRETMENİM BU HAKSIZLIK DEMİŞ DURSUN AMA ÖÜRETMENİM BENİM ADIM DURSUN ONUN ADI TEMEL TAHTAYA BUNLARI 100 KEZ YAZARSAK TAHTAYA SIHMAZ OZAM TEMEL SİZİN MASANINA YASIN BEN TAHTAYA OLURRRRRR HEMDE DAHA İYİ
ByCemal
S.moderatör
S.moderatör
ByCemal

Erkek

MesajKonu: Geri: Temel Dursun 2   Temel Dursun 2 - Sayfa 2 EmptyPtsi Ekim 06, 2008 11:06 pm

temel ile cemis boont
temel bir gün ingiltereye gider ve cemis boontla karşılaşır ve şöyle tanışırlar boont cemis boont mel temel
ByCemal
S.moderatör
S.moderatör
ByCemal

Erkek

TEMEL UÇAKTA
TEMEL UÇAKTA
TEMEL BİRGÜN İSTANBUL'A GİDECEKMİŞ.UÇAK BİRAZ SONRA KALKACAKMIŞ.UÇAĞA BİNMİŞ UÇAK HAREKET EDİNCE"ULA DOGRİ DÜRÜZ SÜR" DEMİŞ.BUNUN ÖDU PATLAYINCA BİRDEN POKİ GELMİŞ.PİLOTA SORMUŞ.UÇAKTA TUVALET VAR MU DAAAAAAAA DEMİŞ.PİLOT"UÇAKTA TUVALET OLMAZ"DEMİŞ.TEMEL BUNA KIZMİŞ.YANINA POŞET ALMAYI UNUTMAMIŞ.POŞETÜN İÇİNE POKİNİ İYİCE YAPMIŞ.SONRA DA UÇAĞIN CAMINI AÇARAK POŞEDİ ASAĞI ATMIŞ.
DURSUN BUNU LOKİM SANMIŞ.TEMEL DE UÇAKTAN BAIRARAK O LOKİM DEĞÜL"POKİM POKİM
ByCemal
S.moderatör
S.moderatör
ByCemal

Erkek

*dondurmacıyım*
Birgün Temel ve arkadaşları bir adada mahsur kalırlar.Temel ve arkadaşları kurtarılmayı beklerlerken adanın yanından çıplak ve güzel kızların olduğu bir gemi geçmektedir.
Temel ve arkadaşlarının yanına gelen bu gemi de ki temel ve arkdaslarını bir sartla kurtaracaklarını solerler.sart ise temel ve arkadaslarının mesleklerinin aletleri ile onların cinsel organlarını keseceklerdir.ilk önce birisi gelip ben kasapım der ve c.organını satırla keserler.sonra birisi gelip ben fırıncıyım der ve onun c.organını ekmek bıcağıyla keserler.sıra temele gelince ben dondurmacıyım yalayın hadi bitir bitire bilirsen.
ByCemal
S.moderatör
S.moderatör
ByCemal

Erkek

Almanya Şampiyonu
Temel birgün iş için Almanya'ya gitmek zorunda kalmıştı.Uçakta da Dünya Almanya Tükürük
Şampiyonu varmış.Tükürük şampiyonu Temel'e
doğru tükürmüş.Adam Temel'in alnını sıyırmış.Adam Temel'e:
_Ben Almanya Dünya Tükürük Şampiyonuyum,
demiş.Temel bu olayı umursamamış.Adam bir kere
daha tükürmüş.Bu sefer de Temel'in kafasını
sıyırmış.Temel dayanamayıp Tükürük Şampiyonun
suratının ortasına tükürmüş
ByCemal
S.moderatör
S.moderatör
ByCemal

Erkek

cenaze
birgün temel,ingilizve fransız bır otel odasında kalmıslar fakat bu otele daha önce gelmıs olan fransız temele karıncalı odayı vermiş.ertesi gün fransız dalga gecmek ıcın
-nasıl karıncalarla iyi uyudun mu
demiş bunun ustune temel
-evet odaya geldıgım de karınca vardı ama ben nasıl kurtulacağımı buldum içlerinden birini öldürdüm hepsi onun cenazesine gittiler demiş
ByCemal
S.moderatör
S.moderatör
ByCemal

Erkek

MesajKonu: Geri: Temel Dursun 2   Temel Dursun 2 - Sayfa 2 EmptyPtsi Ekim 06, 2008 11:07 pm

temel
temel ingilterede bir kuş satan dükkana girer dükkanda kimse yokmuş bir papağan temele salak der tamel aldırmaz ve dükkan sahibi gelir temelderki
-bupağanı satın almak istiyorum der
adam
biz o papağanın neslini sürdürmek istiyoruz der
temel papağanın yumurtalarını alır ve trapzona gider aradan biraz gectikten sonra yumurtalar catlar ve birisinden tavuk ,birisinden civciv cıkar hic bbirindende papağan cıkmaz ve temel hemen ingiltereye gider
ve dükkana girer papağan temele yine salak der
temel
-benim salak olduğumu bir sen biliyorsun ama
senin oruspu olduğunu bütün trapzon biliyor demiş
ByCemal
S.moderatör
S.moderatör
ByCemal

Erkek

MesajKonu: Geri: Temel Dursun 2   Temel Dursun 2 - Sayfa 2 EmptyPtsi Ekim 06, 2008 11:07 pm

KİM DAHA ZEKİ
Küçük Temel`le arkadaşları sınıfta aralarında kim daha zeki diye tartışıyorlarmış
Küçük Temel:
- Ben çok zekiyimdir, üç aylıkken yürümeye başlamışım, demiş.
Oradan Dursun hemen atlar:
- Sen habuna zeka mi deyisun. Haçan ben üç yaşına kadar kendumi kucakta taşitmişum.
ByCemal
S.moderatör
S.moderatör
ByCemal

Erkek

temel dursun
Temel bir gün dursuna gitmiş.Dursuna soğuk çay var mı diye sormuş.Dursun yok demiş.Temel ertesi gün dursuna yine gitmiş.Dursun merak etmiş bu sefer soğuk çay hazırlamış.Temel DURSUNA SOĞUK ÇAY VAR MI diye sormuş.Dursun var demiş.Temel iyi ozaman ısıtda içelim demiş.
ByCemal
S.moderatör
S.moderatör
ByCemal

Erkek

dursun
Dursun bir gün mafyaların eline düşmüş mafyalar bunu soyup istanbul'un göbeğine bırakmışlar.Eliyle şeyini kapatıyomuş,o arada temel dursun'ugörünce şöyle demiş"ula dursun anladık çıplaksın niye şeyini kapatıyon orayı kimse tanımaz aç,aç sen yüzünü kapat"demiş.
ByCemal
S.moderatör
S.moderatör
ByCemal

Erkek

dar oda
temel bir otele girer ve bana bir oda der çokça para verir..görevli bavulu alır.asansöre binerler

temel

bu kadar paraya bu küçük yerimi veriyorsunuz.

görevli

efendim burası asansör der.
ByCemal
S.moderatör
S.moderatör
ByCemal

Erkek

MesajKonu: Geri: Temel Dursun 2   Temel Dursun 2 - Sayfa 2 EmptyPtsi Ekim 06, 2008 11:08 pm

Temel ile Dursun
Temel ile Dursun karadeniz sahilinde oturuyorlar-
mış.Temel Dursuna demiş ki:
-Gel beraber Amerika'ya yüzelim...
iki kafadar Karadenizden başlamişlar yüzmeye,
Marmara, Ege, Akdeniz falan derken okyanusları da
aşıp Amerika'ya yaklaşmışlar.Hatta özgürlük anıtını
görmüşler.Tam bu sırada bizim Temel Dursuna dö-
nüp:
-"Dursun ben kesildum geri döneyrum"demiş
ByCemal
S.moderatör
S.moderatör
ByCemal

Erkek

MesajKonu: Geri: Temel Dursun 2   Temel Dursun 2 - Sayfa 2 EmptyPtsi Ekim 06, 2008 11:08 pm

Karadeniz
Temel bir gün dursuna:
-Ben karadeniz'ü bitireceğüm demiş.
-Bİteramasun demiş.
Temel yüzmeye başlamış.DUrsun:
-Temel karadeniz'ün ortasuna celdün.Bi bukadardaha yüzersan bitereceksın demiş.
Temel:
-ben yoruldim artik ceri döneceğim.
-Ben sağa demiş idum Karadeniz'ü bitiremassın diye
ByCemal
S.moderatör
S.moderatör
ByCemal

Erkek

inek
Bir gün Temel kahvede oturuyormuş.Dursun gelmiş kahveye demiş Temel senin inekler sigara içi yormu hayır demiş.Dursunda o zaman senin ahır yanıyor.
ByCemal
S.moderatör
S.moderatör
ByCemal

Erkek

verdiniz mi
temel araba sürerken kırmızı ışıkta geçmiş.tabii bunu gören polis Temeli durdurmuş. ehliyet ve ruhsat beyfendi. verdunuzda mi isteysunuz.
ByCemal
S.moderatör
S.moderatör
ByCemal

Erkek

ÇADIRI DİKMİŞLER
temmelle dursun bir gün kamp yapmaya gitmişler kurmuşlar cadırı akşam olmuş yorgunlukla yatmışlar sonra temel uyanmış dursunuda uyandırmış demişki dursun bak bakim yukarıya ne görüyorsun dursunda demişki yıldızları görüyorum
temel= bunlar sana ne ifade ediyor demiş
dursun=astrolojik olarak saman yolunu metorolojik olarak havanın yarın güzel olacağını bizim köydede saatin 3 olduğunu gösteriyor demiş
dursun=peki sana ne ifade ediyor demiş
temel=LAN SALAK ÇADIRI ÇALMIŞLAR
ByCemal
S.moderatör
S.moderatör
ByCemal

Erkek

MesajKonu: Geri: Temel Dursun 2   Temel Dursun 2 - Sayfa 2 EmptyPtsi Ekim 06, 2008 11:09 pm

temelin almaları
temel bir gün elme satmaya çıkmışsonra elmaları satarken böyle demiş alma alma diye bağırmış sonradan bir adam gelmiş temele demiş 1 kg elma ver demiş temelde vermiş adam eve gitmiş akşam elmaları yerken hepside çürük sabah olmuş o adam temelin yanına gitmiş demişki temele bu elmelarınhepsi çürük temelde demişki ben ne yapayım be sana demedimmi alma alma alma

Temel Dursun 2

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 3 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki